Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Приказ МЗ Украины Об утверждении ежеквартальной отраслевой статистической отчетной формы N 33-короткая "Отчет о больных туберкулезом № 182 от 2001-05-15

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 182 від 15.05.2001

Про затвердження щоквартальної
галузевої статистичної звітної
форми N 33-коротка "Звіт про хворих
на туберкульоз"

З метою створення моніторингу з туберкульозу, у зв'язку із загрозливою епідеміологічною ситуацією

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити щоквартальну галузеву статистичну звітну форму N 33-коротка "Звіт про хворих на туберкульоз" та інструкцію щодо її заповнення (додаються).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:
2.1. Забезпечити впровадження щоквартальної галузевої статистичної звітної форми N 33-коротка, починаючи з другого кварталу 2001 року, та подання її електронною поштою до Українського центру інформаційних технологій та національного реєстру МОЗ України (надалі — УЦІТ та НР) — 5 числа першого місяця наступного за звітним кварталом та на паперовому носії до 10 числа Центру медичної статистики МОЗ України.
2.2 Передбачити кошти на друкування щоквартальної галузевої звітної форми N 33-коротка та подати заявки на необхідну її кількість до Центру медичної статистики МОЗ України (до 1.06.01).

3. Заступнику начальника УЦІТ та НР Львовій Р.М.:
3.1. Розробити програмний продукт щодо обробки щоквартальної інформації з туберкульозу (до 1.06.01);
3.2. Подавати оброблену інформацію до управління профілактики соціально-небезпечних хвороб, СНІДу і формування здорового способу життя та до Центру медичної статистики МОЗ України (до 20 числа першого місяця наступного за звітним кварталом).

4. В.о. начальника Центру медичної статистики (Голубчикову
М.В.):
4.1. Надати необхідну інструктивно-методичну допомогу працівникам статистичних служб обласного рівня та організувати друкування форм щоквартальної галузевої статистичної звітної форми N 33-коротка.
4.2. Призначити виконавця, відповідального за зведення та аналіз щоквартальної статистичної інформації.

5. Управлінню профілактики соціально-небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя (Бочковій Л.В.) постійно аналізувати та розробляти заходи щодо поліпшення епідситуації з туберкульозу.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра О.О.Бобильова

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.