Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Приказ МЗ Украины О подготовке общего с Мировым Банком проекта контроля за туберкулезом и СПИДом в Украине № 152 от 2001-04-18

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 152 від 18.04.2001

Про підготовку спільного з Світовим
банком проекту контролю за туберкульозом
і СНІДом в Україні

У зв'язку з підготовкою спільного із Світовим банком проекту контролю за туберкульозом і СНІДом в Україні (далі — Проект)

НАКАЗУЮ:
1. Створити групу координації Проекту (далі ГКП), у складі: Мостова Тетяна Савеліївна — керівник групи координації
Проекту;
Наконечний Володимир Васильович — спеціаліст з питань закупівель товарів, робіт, послуг;
Рязанова Наталія Арнольдівна — спеціаліст з фінансових питань.

2. Керівнику ГКП Мостовій Т.С. забезпечити:
2.1. Здійснення заходів з підготовки Проекту;
2.2. Подання пропозицій щодо кандидатур консультантів для участі в підготовці Проекту, послуги яких фінансуються з японського гранту Фонду стратегії та розвитку людських ресурсів;
2.3. Підготовку разом з управлінням профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя (Бочкова Л.В.) пропозицій щодо створення при МОЗ робочих груп з напрямків туберкульозу та СНІДу для доопрацювання загальнодержавної програми боротьби з розповсюдженням туберкульозу та СНІДу із визначенням заходів для фінансування за рахунок позики Світового банку.
Термін — 15.04.2001 р.

3. Ввести до складу робочої групи по компоненту проекту з туберкульозу начальника сектору соціально-небезпечних хвороб управління профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя МОЗ Александріну Т.А.

4. Ввести до складу робочої групи по компоненту проекту з СНІДу начальника відділу профілактики і лікування СНІДу управління профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя МОЗ Філіпповича С.А.

5. Призначити професора Щербинську А.М. головним консультантом робочої групи по компоненту проекту з СНІДу.

6. Призначити Турченка Л.В., Головного лікаря Київського міського центрального протитуберкульозного диспансеру, головним консультантом робочої групи по компоненту проекту з туберкульозу.

7. Надати право першого підпису на використання коштів японського гранту Фонду стратегії та розвитку людських ресурсів зі спеціального валютного рахунку (субрахунку) МОЗ в іноземному банку та коштів японського гранту Фонду стратегії та розвитку людських ресурсів з поточного рахунку (субрахунку) в національній валюті в Національному банку України першому заступнику Міністра Бобильовій О.О., а право другого підпису — начальнику відділу бухгалтерського обліку і звітності Лузан В.І.

8. Контроль за підготовкою Проекту та координацію діяльності ГКП з структурними підрозділами МОЗ покласти на Першого заступника Міністра Бобильову О.О.
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр В.Ф. Москаленко

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.