Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Приказ МЗ Украины О создании Референс-центра по микробиологической диагностике туберкулеза МОЗ Украины

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

Н А К А З

N 143/22 від 13.04.2001

Про створення Референс-центру
з мікробіологічної діагностики
туберкульозу МОЗ України

Враховуючи важливе соціальне і медичне значення своєчасного виявлення хворих на туберкульоз, з метою впровадження сучасних методів мікробіологічної діагностики туберкульозу, вирішення організаційних та методичних питань протиепідемічних і профілактичних заходів щодо цього захворювання в Україні

НАКАЗУЄМО:
1. Створити Референс-центр з мікробіологічної діагностики туберкульозу МОЗ України (далі Референс-центр).

2. Встановити, що Референс-центр є:
2.1. Юридичною особою, яка заснована на державній власності і підпорядковується МОЗ України.
2.2. Науково-дослідною установою для забезпечення розробки сучасних методів мікробіологічної діагностики туберкульозу.

3. Покласти на Референс-центр здійснення таких функцій:
3.1. Розроблення, апробація і впровадження в практику сучасних методів дослідження, індикації та ідентифікації збудників туберкульозу.
3.2. Забезпечення спостереження за етіологічною структурою туберкульозної інфекції серед населення України з метою прогнозування й зниження захворюваності на туберкульоз, удосконалення профілактичних і протиепідемічних заходів.
3.3. Здійснення організаційно-методичного керівництва і практичної допомоги мережі лабораторій закладів Міністерства охорони здоров'я.
3.4. Здійснення координації роботи і стандартизації методів мікробіологічної діагностики туберкульозу в Україні.
3.5. Контролю та аналізу якості мікробіологічної діагностики у референс-лабораторіях міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

4. Розташувати Референс-центр на базі мікробіологічної лабораторії Інституту фтизіатрії і пульмонології імені
Ф.Г.Яновського АМН України на умовах оренди.

5. Призначити директором Референс-центру д.м.н. Журило О.А.

6. Директору Референс-центру до 1 травня 2001 р. подати для затвердження в установленому порядку:
6.1. Проект статуту Референс-центру.
6.2. Штатний розпис та кошторис доходів і видатків для забезпечення функціонування Референс-центру.

7. Начальнику Головного управління економіки МОЗ України Барановій Т.Ф., начальнику фінансово-економічного управління АМН України Тимко А.С. розглянути питання щодо перерозподілу коштів та виділити у 2001 році кошти для створення та утримання Референс-центру.

8. Начальнику Головного управління економіки МОЗ України Барановій Т.Ф. передбачати, починаючи з 2002 року, кошти для утримання Референс-центру.

9. Центру медичної статистики МОЗ України (Голубчиков М.В.) та Референс-центру (Журило О.А.) протягом 2001 року підготувати пропозиції щодо змін до статистичної звітно-облікової інформації.

10. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:
10.1. Організувати в 2001 році Референс-лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу у міністерстві охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управліннях охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій на базі відповідних протитуберкульозних диспансерів та виділити для них цільове фінансування з місцевих бюджетів, починаючи з 2001 року.
10.2. Забезпечити взаємодію зазначених Референс-лабораторій з Референс-центром.
10.3. Проводити щороку навчальні семінари працівників лабораторій з питань сучасних методів мікробіологічної діагностики туберкульозу.
10.4. Створити в лабораторіях необхідні умови для дотримання санітарно-протиепідемічного режиму, техніки безпеки, протипожежного захисту та захисту працівників від захворювання на туберкульоз.
10.5. Подавати відповідну статистичну звітно-облікову інформацію до Референс-центру.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника міністра О.О. Бобильову та віце-президента АМН України акад. Ю.П.Зозулю.

Міністр охорони здоров'я України В.Ф. Москаленко

Президент Академії медичних
наук України О.Ф. Возіанов

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.