Постоновление Кабинета Министров Украины О комплексных мероприятиях по борьбе с туберкулезом № 667 от 1999-04-23

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 23 квітня 1999 р. N 667

Київ

Про комплексні заходи боротьби з туберкульозом

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України (412/96-ВР) та з метою активізації боротьби із захворюванням на туберкульоз Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Комплексні заходи боротьби з туберкульозом (додаються).

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям розробити і затвердити відомчі та територіальні програми щодо реалізації зазначених Комплексних заходів боротьби з туберкульозом.

3. Витрати на виконання Комплексних заходів боротьби з туберкульозом, які у 1999 році повинні здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету, провадити в межах асигнувань, передбачених відповідним міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади на наукові дослідження, розробки і виконання державних програм.
Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вирішити питання про виділення в установленому порядку з республіканського бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів коштів на здійснення зазначених заходів.
Міністерству фінансів щороку під час формування показників проекту Державного бюджету України передбачати, виходячи з можливостей бюджету, додаткові цільові асигнування на здійснення цих заходів.

4. Координацію робіт, пов'язаних із здійсненням Комплексних заходів боротьби з туберкульозом, а також контроль за цільовим використанням коштів, виділених на їх реалізацію, покласти на Міністерство охорони здоров'я.

Прем'єр-міністр України В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Читайте так же: